Partnumber: F930J107MBA
Manufacturer: AVX
products.category: others
Availability: 1672 in stock
SKU: F930J107MBA
decrease increase
Package Cap Tant Solid 100uF 6.3V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.9 Ohm 125°C T/R