F931A107KBA
Partnumber:
F931A107KBA
Manufacturer:
AVX/NICHICON
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 10V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 1.2 Ohm 125°C T/R