Partnumber: F931C336MBA
Manufacturer: AVX
products.category: Diode Dynamics
Availability: 424000 in stock
SKU: F931C336MBA
decrease increase
Package Cap Tant Solid 33uF 16V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 1.9 Ohm 125°C T/R