F931V225MBA
Partnumber:
F931V225MBA
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
159200 in stock
SKU:
F931V225MBA
Package
Cap Tant Solid 2.2uF 35V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 3.8 Ohm 125°C T/R