F950G337MAAAQ2
Partnumber:
F950G337MAAAQ2
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 330uF 4V A CASE 20% (3.2 X 1.7 X 1.4mm) Pad SMD 0.8 Ohm 125°C T/R