F950G337MTAAQ2
Partnumber:
F950G337MTAAQ2
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 330uF 4V T CASE 20% (3.5 X 2.7 X 1mm) Pad SMD 0.8 Ohm 125°C T/R