F950J337KBAAQ2
Partnumber:
F950J337KBAAQ2
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 330uF 6.3V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.8mm) Pad SMD 3528-20 0.6 Ohm 125°C T/R