F951A476KAAAQ2
Partnumber:
F951A476KAAAQ2
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 47uF 10V A CASE 10% (3.2 X 1.7 X 1.4mm) Pad SMD 0.8 Ohm 125°C T/R