F951A476KSAAQ2
Partnumber:
F951A476KSAAQ2
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 47uF 10V S CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1mm) Pad SMD 3216-12 1.1 Ohm 125°C T/R