Partnumber: F951C225MPAAQ2
Manufacturer: AVX
products.category: C/R/E
Availability: 1863 in stock
SKU: F951C225MPAAQ2
decrease increase
Package Cap Tant Solid 2.2uF 16V P CASE 20% (2.2 X 1.25 X 1mm) Pad SMD 6 Ohm 125°C T/R