F951E106KAAAQ2
Partnumber:
F951E106KAAAQ2
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 25V A CASE 10% (3.2 X 1.7 X 1.4mm) Pad SMD 3217-16 2 Ohm 125°C T/R