F951E475MPAAQ2
Partnumber:
F951E475MPAAQ2
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 4.7uF 25V P CASE 20% (2.2 X 1.25 X 1mm) Pad SMD 8 Ohm 125°C T/R