F971E106MNC
Partnumber:
F971E106MNC
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
476000 in stock
SKU:
F971E106MNC
Package
Cap Tant Solid 10uF 25V N CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 1 Ohm 125°C Automotive T/R