F971E156MNCHT3
Partnumber:
F971E156MNCHT3
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 15uF 25V N CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-30 0.7 Ohm 135°C Automotive T/R