F980G106MUA
Partnumber:
F980G106MUA
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 4V U CASE 20% (1.1 X 0.6 X 0.55mm) Inward L SMD 20 Ohm 125°C Automotive T/R