Partnumber: F981A225MMA
Manufacturer: AVX
products.category: C/R/E
Availability: 1790 in stock
SKU: F981A225MMA
decrease increase
Package Cap Tant Solid 2.2uF 10V M CASE 20% (1.6 X 0.85 X 0.8mm) Inward L SMD 7.5 Ohm 125°C Automotive T/R