FA-128 48.0000MF20X-K0
Partnumber:
FA-128 48.0000MF20X-K0
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 48MHz ±10ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R