FA-238 16.0000MB-C3
Partnumber:
FA-238 16.0000MB-C3
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 4-Pin CSMD T/R