FA-238 25.0000MB-C3
Partnumber:
FA-238 25.0000MB-C3
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 25MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R