FA-238 50.0000MB30X-K3
Partnumber:
FA-238 50.0000MB30X-K3
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 50MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 40Ohm 4-Pin CSMD T/R