FBMH3216HM221NT
Partnumber:
FBMH3216HM221NT
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
9800 in stock
Package
Ferrite Beads Power Chip 220Ohm 30% 100MHz 4A 0.02Ohm DCR 1206 Automotive T/R