FBMH4525HM102NTV
Partnumber:
FBMH4525HM102NTV
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Power Chip 1KOhm 30% 100MHz 3A 0.06Ohm DCR 1810 Automotive T/R