FBR52ND12-W1
Partnumber:
FBR52ND12-W1
Manufacturer:
FUJITSU LIMITED
products.category:
others
Availability:
804 in stock
SKU:
FBR52ND12-W1
Package
POWER RELAY 12VDC 35A SPDT (( 15.5MM 12.1MM AUTOMOTIVE 13.7MM)) THROUGH HOLE