FBR582ND24-W
Partnumber:
FBR582ND24-W
Manufacturer:
FUJITSU LIMITED
products.category:
others
Availability:
1681 in stock
SKU:
FBR582ND24-W
Package
POWER RELAY 24VDC 14A SPDT/SPDT (( 26MM 20MM AUTOMOTIVE 16.2MM)) THROUGH HOLE