FC-12M32.7680KA7A
Partnumber:
FC-12M32.7680KA7A
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
JPMY Crystal KHZ +/-20PPM, -40 to 85C ESR=80K OHM 12.5PF 5K TR