FC0402E50R0FST1
Partnumber:
FC0402E50R0FST1
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Thin Film, 0.05W, 50ohm, 30V, 1% +/-Tol, -25,25ppm/Cel, 0402