FC100V5A-G
Partnumber:
FC100V5A-G
Manufacturer:
Bel/POWER-ONE
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Power Line Filter EMI 60Hz 5A 100VAC PC Pins Thru-Hole