FCA0805C104M-J2
Partnumber:
FCA0805C104M-J2
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.1uF 16V 20% (2 X 1.25 X 1mm) SMD 85°C