FCH10A06
Partnumber:
FCH10A06
Manufacturer:
Nihon Inter Electronics Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 10A, 60V V(RRM), Silicon, TO-220AB, SIMILAR TO TO-220AB, FULL PACK-3