FCH10A15
Partnumber:
FCH10A15
Manufacturer:
Nihon Inter Electronics Corporation
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
908 in stock
SKU:
FCH10A15
Package
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 10A, 150V V(RRM), Silicon, SIMILAR TO TO-220AB, 3 PIN