FCH76N60N
Partnumber:
FCH76N60N
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 600V 76A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube