FCI2012-1R8K-F
Partnumber:
FCI2012-1R8K-F
Manufacturer:
Tai-Tech Advanced Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ind Chip 1.8uH 10% 10MHz 45 Ferrite 50mA