FCI25N60N
Partnumber:
FCI25N60N
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 600V 25A 3-Pin(3+Tab) TO-262