FCM1608KF-601T03
Partnumber:
FCM1608KF-601T03
Manufacturer:
Tai-Tech Advanced Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 0.35A 0.5Ohm DCR 0603 T/R