FCN-361J024-AU
Partnumber:
FCN-361J024-AU
Manufacturer:
FUJITSU
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Rectangular F 24 POS 2.54mm Solder Lug ST Panel Mount