FCS0V224ZFTBR24
Partnumber:
FCS0V224ZFTBR24
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Supercap 0.22F 3.5V -20% to 80% (10.7 X 5.5mm) SMD Cylindrical 50 Ohm 70°C T/R