FDB33N25
Partnumber:
FDB33N25
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1173 in stock
SKU:
FDB33N25
Package
Trans MOSFET N-CH 250V 33A 3-Pin(2+Tab) D2PAK