FDBL0240N100
Partnumber:
FDBL0240N100
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 210A 9-Pin(8+Tab) TO-LL T/R