FDH27N50
Partnumber:
FDH27N50
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 27A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube