FDMS8050ET30
Partnumber:
FDMS8050ET30
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 30V 55A 8-Pin Power 56 EP T/R