FDMS86101
Partnumber:
FDMS86101
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH Si 100V 12.4A 8-Pin PQFN EP T/R