FDP75N08A
Partnumber:
FDP75N08A
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 75V 75A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube