FDP79N15
Partnumber:
FDP79N15
Manufacturer:
FAIRCHILD
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1052 in stock
SKU:
FDP79N15
Package
Trans MOSFET N-CH 150V 79A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Rail