FDPF18N50N
Partnumber:
FDPF18N50N
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 18A 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube