FDPF33N25T
Partnumber:
FDPF33N25T
Manufacturer:
onsemi/FAIRCHILD
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 250V 33A 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube