FDPF390N15A
Partnumber:
FDPF390N15A
Manufacturer:
FAIRCHILD
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH Si 150V 15A 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube