FDSD0630-H-3R3M
Partnumber:
FDSD0630-H-3R3M
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 5.6A 0.028Ohm DCR T/R