FED60-12S05
Partnumber:
FED60-12S05
Manufacturer:
P-Duke Technology Co., Ltd
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 5V 12A 60W Automotive 6-Pin DIP Module