FED60-24S15
Partnumber:
FED60-24S15
Manufacturer:
P-Duke Technology Co., Ltd
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 4A 60W Automotive 6-Pin DIP Module