FEP16HTD
Partnumber:
FEP16HTD
Manufacturer:
FAIRCHILD/Onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Diode Switching 200V 16A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Rail